Sterowanie wielostrefowe evohome

Inteligentny system strefowego ogrzewania

Dzięki evohome sterujesz ogrzewaniem i kontrolujesz temperaturę w swoim domu gdziekolwiek jesteś.

Dzięki łatwemu w obsłudze panelowi sterowania w centralnym module sterującym evohome, możesz wybrać optymalną temperaturę dla każdego pomieszczenia z dowolnego miejsca w domu.

ATC928 EVOHOME

Bezprzewodowy system sterowania wielostrefowego posiada wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz z funkcją dotykową. Moduł może sterować niezależnym programem czasowo-temperaturowym w maks. 12 strefach grzewczych oraz w jednym obiegu ciepłej wody. Każda ze stref posiada tygodniowy program czasowy, a funkcja dotykowa pozwala na szybką i wygodną obsługę.
Moduł sterujący evohome jest podstawowym elementem zarządzającym w systemie sterowania evohome i działa w technologii bezprzewodowej, w paśmie częstotliwości 868 MHz. Moduł sterujący evohome posiada wbudowaną bramkę internetową, która umożliwia mobilne sterowanie systemem ze smartfona lub tabletu. Wymagane oprogramowanie Android lub Apple.
System evohome steruje ogrzewaniem grzejnikowym – w tym grzejnikami elektrycznymi – , podłogowym, zaworami strefowymi, zaworem mieszającym oraz opcjonalnie kotłami, pompami ciepła i ciepłą wodą oraz kombinowanymi systemami wodno – elektrycznymi w instalacjach domowych i użyteczności publicznej.

Termostat jednostrefowy

Termostat jednostrefowy stanowi dodatkowy punkt kontroli temperatury w pomieszczeniu lub strefie. Bezprzewodowy i dyskretny świetnie sprawdzi się w strefach z ogrzewaniem podłogowym lub tam, gdzie potrzebne jest zróżnicowanie temperatury nastawy.

 

Wystarczyć obrócić pokrętło nastawcze w prawo, aby zwiększyć temperaturę
lub w lewo, aby ją obniżyć. Nowoczesny wygląd termostatu
z łatwością dopasuje się do każdego wystroju wnętrz.

Dzięki bezprzewodowej komunikacji pomiędzy kotłem a termostatem możesz umieścić termostat w dowolnym miejscu i z łatwością zmieniać jego lokalizację.

Jeśli zarządzać ogrzewaniem kiedy jesteś poza domem, po prostu połącz się z dowolnego miejsca z termostatem poprzez bramkę internetową i zarządzaj ogrzewaniem używając naszej aplikacji.

Moduł wykonawczy Wi-Fi

Darmowa aplikacja na smartfon.

Pobierz aplikację i poznaj wersję demonstracyjną systemu.

Wymagania:

iOS 7.0 lub wyższe     Android 4.1 lub wyższe.

Zobacz też proste sterowniki gniazdkowe TS

sterowniki_TS
Facebook
Instagram